Яке обладнання вибрати для нанесення маркування на гнучке упаковання?

Гнучке упаковання дозволяє забезпечити збереження упакованої продукції, нечутливе до транспортування, а також має привабливий зовнішній вигляд і зберігає продукт протягом тривалого часу. Завдяки своїм перевагам, таким як простота використання і мала вага, гнучке упаковання застосовується в харчовій, косметичній промисловості й в фармацевтичній індустрії.
 
Термотрансферні принтери використовуються для нанесення маркування безпосередньо на гнучке упаковання. Маркування майже завжди наноситься на пакети перед їх наповненням. Термотрансферний друк – один із самих економічних методів нанесення інформації на гнучке упаковання. Термотрансферні принтери можуть друкувати не тільки постійну, але і змінну інформацію. Наприклад, дата виробництва, номер партії, час, штрих-коди, логотипи та іншу графічну інформацію.Технологія термотрансферного друку дозволяє автоматично оновлювати інформацію, що усуває необхідність припиняти виробничий процес для зміни друкованої інформації.

Термотрансферні принтери Markem-imaje підходять для широкого спектра промислових рішень й мають ряд функцій, які спрощують установку навіть в дуже обмеженому просторі, пропонуючи при цьому поліпшений користувальницький інтерфейс.

ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх