Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9450 S

Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9450 S – найкраще рішення для індустрії виробництва напоїв. Друкує зі швидкістю до 1000 м/хв на металевих банках, скляних і ПЕТ-пляшках, кришках, мішках, термоусадковій плівці, картонні коробки т. ін. Для маркування всієї цієї продукції використовується один вид універсальних чорних чорнил з відмінною адгезією. Доступний широкий вибір чорнил: білі та помаранчеві чорнила для скла та пастеризованих продуктів, чорні чорнила без метилетилкетонів, незмивні чорнила з високою адгезію для картонних коробок і поліетиленових кришок, а також чорнила для боротьби з контрафактом.

від 2000 €

Розрахунок в гривнях за курсом НБУ

Для якої поверхні підійде обладнання?

  • Характеристики
  • Опис
Виробник Markem-Imaje
Користувальницькі характеристики
Швидкість друкудо 1000 м/хв.
Висота знаківвід 1 до 11,2 мм
Кількість рядків друкудо 5 рядків
Широкий вибір символівЛатинські, арабські, кирилиця, грецькі, японські, іврит, корейські т.ін.
Обсяг пам'ятіДо 1000 повідомлень
Багатомовний інтерфейсРосійська, арабська, португальська, болгарська, китайська (спрощена), китайська (традиційна), хорватська, чеська, датська, голландська, англійська, фарсі, фінська, французька, німецька, грецька, іврит, угорська, італійська, японська, норвезька т. ін.
Характеристики друкуГарантія якості друку завдяки системі Jet Speed Control; Автоматичний вибір шрифтів в залежності від швидкостей друку і відстані між друкувальною головкою та продуктом; Можливість друку одномірних і двовимірних штрих-кодів: EAN8 / EAN13 / UPCA / UPCE, код 39, interleaved 2/5 (код «2 з 5»), Datamatrix і код QR
Користувальницький інтерфейс                                                                                                                 7-дюймовий широкоформатний сенсорний дисплей WYSIWYG: відображення в реальному часі залишкової можливості друку, вираженою в годинах і кількості повідомлень; вбудована система допомоги та повідомлення; спрощене управління і друк повідомлень; створення профілів користувачів; а також відстеження рівня споживання і працездатності принтера
Програмний інтерфейсEthernet; USB-порт; SD card; Швидке підключення та відключення додаткових аксесуарів (фотоелемент, тахометр, сигнальний пристрій).
Ємність чорнильної системиГерметичні картриджі по 0,8 л з запобіжною системою
Широкий асортимент чорнилБілі і помаранчеві чорнила для скла та пастеризованих продуктів, чорні чорнила без метилетилкетону, незмивні чорнила з високою адгезією для картонних коробок і поліетиленових кришок, а також чорнила для боротьби з контрафактом
Температура робочого середовищавід 0º до 45ºC, в залежності від використовуваних чорнил.
Вологістьвід 10% до 90% без конденсації
Клас захистуIP56, технічне повітря не використовується
Електроживлення100-120 В або 200-240 В з автоматичним перемиканням; 50/60 Гц; потужність 60 Вт
Маса25 кг

Принтер здатний завдавати відбиток на будь-яке упаковання не залежно від його розмірів, типу поверхні, місця для друку, обробки (пастеризації) продукту і швидкості. Одним принтером можливо маркувати всі продукти, що дозволяє економити час. Маркіратор здатний друкувати символи висотою від 1 до 11,2 мм, до 5 рядків, відбитки наносяться одно струменевою друкувальною головкою, яка доступна у двох варіантах:

- головка G (роздільна здатність: 71 dpi)

- головка M (роздільна здатність: 115 dpi)

Принтер 9450S виконаний з нержавіючої сталі, повністю відповідає стандарту IP56, опціонально клас захисту IP66 (потрібно підведення повітря). Маркіратор може працювати навіть у вологому середовищі.

Зразки маркування продукції

Схема співпраці з нами

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення через форму зворотного зв'язку

1
Підбір обладнання

Наші інженери підберуть обладнання спеціально для Вашої задачі

2
Укладання договору

Укладаємо договір постачання обладнання, виставляємо рахунок і чекаємо оплату

3
Встановлення обладнання

За запитом встановлюємо обладнання на Вашому підприємстві

4

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам
ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх