Краплеструменевий принтер великих знаків Markem-Imaje 4500

Краплеструменевий принтер великих знаків Markem-Imaje 4500 – універсальний,
простий у використанні апарат здатний наносити текстову і графічну інформацію зі швидкістю до 60 м/хв. на різні пакувальні матеріали.
Застосовується для нанесення тексту, часу, дати, терміну придатності, коду зміни, лічильників та логотипів (в форматах png і bmp), також змінних даних, що надходять із зовнішнього джерела.

від 2000 €

Розрахунок в гривнях за курсом НБУ

Для якої поверхні підійде обладнання?

  • Характеристики
  • Опис
Виробник Markem-Imaje
Користувальницькі характеристики
Швидкість друкудо 60 м/хв
Висота символіввід 13 мм до 56 мм.
Кількість підключаємих друкуючих головокДо двох друкуючих головок
Відстань між друкувальною головкою і об'єктомвід 2 до 20 мм
Нанесення маркуванняЗліва направо або справа наліво
Підтримка шрифтівTrueType і BDF
Характеристики друкуНалаштування ширини символів; Затримка друку для розміщення повідомлення; Друк на верхній і бічній стороні;
Друковані зображенняТекст, час, дати, термін придатності, код зміни, лічильники і логотипи (png або bmp).
Набори символівПідтримка Unicode; латинський, арабський, кирилиця, китайський (спрощений), китайський (традиційний), грецький, іврит, японський, тайський і т. д.
Обсяг пам'ятідо 200 повідомлень (що містять не більше 100 символів в кожному)
Апаратний інтерфейсІнтуїтивно-зрозумілий сенсорний екран WYSIWYG діагоналлю 5,7 дюйма (144,8 мм)
Користувальницький інтерфейс                                                                                                   Три призначених для користувача рівня (оператор, досвідчений оператор і адміністратор); Оснащений повнофункціональним редактором повідомлень; Імпорт / експорт завдань і налаштувань через USB; функція кнопки прямої очистки сопел на контролері для зручності обслуговування; Зупинка / запуск друку однією кнопкою
Мови на вибір32 мови: російська, португальська, болгарська, китайська (спрощена), хорватська, чеська, датська, голландська, англійська, фінська, грецька, іврит, угорська, індонезійська, італійська, японська, корейська, норвезька, перська, французька т. ін.
Чорнила на водній основіПляшки 0,5 або 1л з датчиком рівня чорнила
Колір чорнилаЧорний і червоний
Робоча температуравід 5°С до 45°C
Клас захистуIP54
Вологістьвід 10% до 90% без конденсації
Електроживлення100/240 В змінного струму; 50/60 гц. Зовнішній блок живлення змінного / постійного струму. 24 В (постійного струму): 1,5 А
Маса принтера4,5 кг без пляшки з чорнилами

Інтелектуальна система витрат матеріалів здійснює безпечне автоматичне керування чорнилами. Великі ємності об'ємом 0,5 і 1 л з індикацією на екрані залишку рівня чорнил дозволяють скоротити простої, відсутня необхідність в щоденному обслуговуванні.

До принтера можливо під'єднати до двох друкувальних головок, вони розміщуються на відстані від 2 до 20 мм від об'єкта. Нанесення маркування можливо на верхню і бічну сторону упаковання в напрямку справа наліво або зліва направо. Ви можете налаштовувати ширини символів і затримку друку для розміщення повідомлення. Функція позиціювання головки дозволяє використовувати маркіратор у виробничих лініях з обмеженим доступом до продукту, а також для будь-яких розмірів упаковання та робочих умов. Двома друкувальними головками можливо друкувати символи різної висоти від 24 мм до 56 мм.

Завдяки своїм компактним розмірам маркіратор сумісний з будь-якими виробничими лініями. Оператор легко впорається з керуванням, завдяки простому, інтуїтивно-зрозумілому інтерфейсу сенсорного екрана з діагоналлю 5,7 дюйма.

Зразки маркування продукції

Схема співпраці з нами

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення через форму зворотного зв'язку

1
Підбір обладнання

Наші інженери підберуть обладнання спеціально для Вашої задачі

2
Укладання договору

Укладаємо договір постачання обладнання, виставляємо рахунок і чекаємо оплату

3
Встановлення обладнання

За запитом встановлюємо обладнання на Вашому підприємстві

4

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам
ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх