Краплеструменевий принтер великих знаків Markem-Imaje 4700

Краплеструменевий принтер великих знаків Markem-Imaje 4700 – призначений для друку на різних поверхнях зі швидкістю до 90 м/хв. Чорнила різних кольорів підходять для друку, як на пористій, так і на непористій поверхні, а також таких матеріалах, як картон з покриттям і без, пластик, скло, метал, ПВХ і дерево. Маркування з часом не потьмяніє і не зітреться навіть при найнесприятливіших умовах зберігання продукції.

від 2000 €

Розрахунок в гривнях за курсом НБУ

Для якої поверхні підійде обладнання?

  • Характеристики
  • Опис
Виробник Markem-Imaje
Користувальницькі характеристики
Швидкість друкудо 90 м/хв
Висота символівдо 114 мм (в залежності від типу і кількості друкувальних головок)
Кількість під'єднаних друкувальних головокДо двох друкувальних головок
Відстань між друкувальною головкою і об'єктомвід 2 до 20 мм (для високоякісного друку рекомендовано ≤5 мм) мм.
Нанесення маркуванняДрук в будь-якому напрямку
Підтримка шрифтівTrueType і BDF
Характеристики друкуНалаштування ширини символів; Затримка друку для розміщення повідомлення; Друк на верхній, бічній стороні та знизу;
Друковані зображенняТекст, час, дати, термін придатності, код зміни, лічильники і логотипи (png або bmp).
Набори символівПідтримка Unicode: латинський, арабський, кирилиця, китайський (спрощений), китайський (традиційний), грецький, іврит, японський, тайський  т.ін.
Обсяг пам'ятідо 800 повідомлень
Апаратний інтерфейсІнтуїтивно-зрозумілий сенсорний екран WYSIWYG діагоналлю 7 дюймів (177,8 мм)
Стандарти зв'язкуRS232; Ethernet
Користувальницький інтерфейс                                                                                                       Три призначених для користувача рівня (оператор, досвідчений оператор і адміністратор); Оснащений повнофункціональним редактором повідомлень; Імпорт/експорт завдань і налаштувань через USB; функція кнопки прямої очистки сопел на контролері для зручності обслуговування; Зупинка/запуск друку однією кнопкою
Мови на вибір31 мова: російська, португальська, болгарська, китайська (спрощена), хорватська, чеська, датська, голландська, англійська, фінська, грецька, іврит, угорська, індонезійська, італійська, японська, корейська, норвезька, перська, французька т. ін.
ЧорнилаЄмності на 5 л і 20 л (з сигналізацією та індикацією на екрані залишку рівня чорнила)
Робоча температуравід 5°С до 40°C
Клас захистуIP54
Вологістьвід 10% до 90% без конденсації
Електроживлення100/240 В змінного струму; 50/60 Гц: 0,73 - 0,34 А (максим. енергоспоживання принтера з двома друкувальними головоками - 70 Вт
МасаКонтролер: 1,3 кг;
Друкуюча головка з 7-соплами: 0,46 кг;
Друкуюча головка з 16-соплами: 0,89 кг

Можливо під'єднати одну або дві друкувальні головки на 7 або 16 сопел, одну використовують для друку простих зображень, дві підключають для нанесення більш складних зображень, або символів висотою до 114 мм. При використанні однієї головки можливо друкувати символи висотою до 56 мм, використовуючи дві головки можливо друкувати символи висотою до 114 мм. Текст надрукований великими символами легко прочитати, що допоможе уникнути логістичних помилок. Збільшені ємності з чорнилом об'ємом 20 л дозволяють промаркувати більшу кількість продукції і завдяки додатковому резервуару заміна може проводитися без зупинки виробничого процесу.

Принтер 4700 легко встановлюється на конвеєр і не вимагає спеціального навчання. Завдяки компактним розмірам принтер легко встановити на виробничі лінії з обмеженим доступом. Маркіратор здатний працювати в курному середовищі та при попаданні води, його ступінь захисту IP54. Через роз'єми введення / виводу маркіратор легко інтегрується з іншим обладнанням, таким як ваги, пристрої введення даних та індикатором стану. Імпорт / експорт завдань і налаштувань принтера через USB. Тексти повідомлень легко створювати за допомогою 7-дюймового сенсорного дисплея  будь-якою мовою за допомогою інтуїтивно зрозумілих значків.

Зразки маркування продукції

Схема співпраці з нами

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення через форму зворотного зв'язку

1
Підбір обладнання

Наші інженери підберуть обладнання спеціально для Вашої задачі

2
Укладання договору

Укладаємо договір постачання обладнання, виставляємо рахунок і чекаємо оплату

3
Встановлення обладнання

За запитом встановлюємо обладнання на Вашому підприємстві

4

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам
ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх