Ручний роликовий кодер компанії bv Korthofah

Якщо Ви хочете нанести написи на гофрокороби, коробки, ящики, піддони, мішки, папір або пластикові пакувальні плівки, килими, дерев’яні, пластикові або металеві деталі – це можна здійснити за допомогою надійних, зручних в обігу пристроїв для нанесення написів Kortho при неймовірно низьких витратах.

За допомогою ручних, автоматичних або спеціальних пристроїв Kortho ви можете нанести повну, часткову або додаткову інформацію на Ваші вироби або упаковання.

Ця система дозволяє зменшити запаси пакувальних матеріалів із заздалегідь нанесеними написами, забезпечує гнучкість і значно знижує витрати.

Доступні кольори чорнил: чорний, синій, червоний, зелений і білий.

від 1500 €

Розрахунок в гривнях за курсом НБУ

  • Характеристики
  • Опис
Модель55/140100/140
Максимальна висота символу (мм)5398
Діаметр текстового ролика (мм)140140
Максимальна довжина друку (мм)315315
Чорнильна система *IS/KLIS/KL
Вага пристрою (кг)1,31,5

(*) IS - багаторазова система подачі чорнила

KL - система з просоченим барвистим валиком

Роликовий кодер Kortho складається з двох частин: текстовий ролик і система подачі чорнила. Гумові шрифти або кліше легко кріпляться до текстового ролика.

Чорнильна система подає чорнило через спеціальний проміжний ролик на текстовий ролик. Відбиток наноситься під час обертання ролика з текстом і його зіткнення з предметом, на який наноситься друк. Кодер автоматично переміщує текстовий ролик в потрібне положення для наступного відбитка.

За допомогою гумових шрифтів, стрічки з текстом або логотипами можете наносити необхідну інформацію в потрібних місцях. Шрифти, стрічки та кліше замінюються протягом декількох секунд.

Використання комбінацій цифр, символів, логотипу компанії; одним або більше рядків тексту і великої різноманітності розмірів підтверджують гнучкість цієї системи. Друк інформації про продукт може проводитися миттєво в процесі виготовлення або пакування продукту.

Зразки маркування продукції

Схема співпраці з нами

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення через форму зворотного зв'язку

1
Підбір обладнання

Наші інженери підберуть обладнання спеціально для Вашої задачі

2
Укладання договору

Укладаємо договір постачання обладнання, виставляємо рахунок і чекаємо оплату

3
Встановлення обладнання

За запитом встановлюємо обладнання на Вашому підприємстві

4

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам
ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх