Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9018

Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9018 застосовується для друку різної текстової та графічної інформації, зі швидкістю до 3 м/с. Завдяки широкому вибору швидковисихних чорнил, включаючи чорнила, що не містять МЕК, маркування можливо наносити на різні поверхні, починаючи від паперу і картону закінчуючи різними металами.

від 2000 €

Розрахунок в гривнях за курсом НБУ

Для якої поверхні підійде обладнання?

  • Характеристики
  • Опис
Виробник Markem-Imaje
Користувальницькі характеристики
Швидкість друкудо 3 м/с
Висота знаківвід 1,8 до 8,7 мм
Кількість рядків друку до 3 рядків
Обсяг пам'ятіДо 100 повідомлень
Багатомовний інтерфейс (31 мова)                                                                               Російська, арабська, португальська, болгарська, китайська (спрощена), китайська (традиційна), хорватська, чеська, датська, голландська, англійська, фарсі, фінська, французька, німецька, грецька, іврит, угорська, італійська, японська, норвезька  т.ін.
Характеристики друкуСтворення логотипів безпосередньо з дисплея; регулювання швидкості струменя для якісного маркування; Автоматичний вибір шрифту в залежно від швидкості друку і відстані від голівки до робочої поверхні
Користувальницький інтерфейсШирокоформатний дисплей WYSIWYG з синім підсвічуванням; Вбудована система допомоги в пошуку і діагностики
Програмний інтерфейсПорт USB; Швидке підключення та відключення додаткових аксесуарів (фотоелемент, тахометр, сигнальний пристрій)
Ємкість чорнильної системи2 герметичних картриджа по 0,75 л кожен
Час роботи чорнильного модуля М6'до 6000 годин
Температура робочого середовищавід 0º до 40ºC
Вологістьвід 10% до 90% без конденсації
Клас захистуIP54
Електроживлення100-120 В або 200-240 В з автоматичним перемиканням; 50/60 Гц; потужність 34 Вт
Маса18,5 кг

Принтер здатний друкувати до 3 рядків з висотою символу від 1,8 до 8,7 мм, при цьому роздільна здатність друкувальної головки (тип G) - 71 dpi. Стабільна якість друку забезпечується системою контролю подачі чорнила, яка економить витрати. Автоматичний підбір шрифту в залежності від швидкості друку і відстані від голівки до робочої поверхні. Маркіратор обладнаний інтелектуальним чорнильним модулем М6 '. Ви можете самостійно замінити чорнильний модуль M6 'всього за 6 хвилин. Операція зводиться до простого вилучення старого та встановлення нового модуля.

Маркіратор можна встановлювати на будь-якій ділянці виробничої лінії, а також легко переміщати при необхідності. Конструкція маркіратора виконана з нержавіючої сталі, клас захисту IP54, завдяки цьому його можна встановлювати в будь-якому потрібному місці, навіть в несприятливих умовах. На час простоїв виробництва, принтер може бути вимкнений протягом багатьох тижнів, це ніяк не вплине на стабільність струменя при наступному включенні. Система очищення друкувальної головки дозволить зберегти стабільну якість відбитків.

За допомогою широкоформатного дисплея WYSIWYG легко і швидко створюються логотипи, текстова інформація і коди, також присутній порт USB для завантаження даних. До маркіратора можливо швидко під'єднати додаткові аксесуари (фотоелемент, тахометр, сигнальний пристрій). Дана модель підходить для застосування в різних галузях промисловості, на малих і великих підприємствах.

Зразки маркування продукції

Схема співпраці з нами

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення через форму зворотного зв'язку

1
Підбір обладнання

Наші інженери підберуть обладнання спеціально для Вашої задачі

2
Укладання договору

Укладаємо договір постачання обладнання, виставляємо рахунок і чекаємо оплату

3
Встановлення обладнання

За запитом встановлюємо обладнання на Вашому підприємстві

4

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам
ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх