Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9450Е

Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9450 E призначений для друку на трубах, монтажних джгутах, кабелях, в тому числі оптоволоконних, профілях, зі швидкістю до 1000 м/хв. Можливо наносити текст, штрих-коди, QR-коди, символи можуть бути латинські, арабські, кирилиця і т.д., при цьому висота символу складає 1-11 мм.

від 2000 €

Розрахунок в гривнях за курсом НБУ

Для якої поверхні підійде обладнання?

  • Характеристики
  • Опис
Виробник Markem-Imaje
Користувальницькі характеристики
Швидкість друкудо 1000 м/хв.
Висота знаківвід 1 до 11 мм
Кількість рядків друкудо 5 рядків
Широкий вибір символівЛатинські, арабські, кирилиця, грецькі, японські, іврит, корейські т.ін.
Обсяг пам'ятіДо 1000 повідомлень
Багатомовний інтерфейсРосійська, арабська, португальська, болгарська, китайська (спрощена), китайська (традиційна), хорватська, чеська, датська, голландська, англійська, фарсі, фінська, французька, німецька, грецька, іврит, угорська, італійська, японська, норвезька т. ін.
Характеристики друкуГарантія якості друку завдяки системі Intelli'Jet Control; Автоматичний вибір шрифтів в залежності від швидкостей друку і відстані між друкувальною головкою і продуктом; Можливість друку одномірних і двовимірних штрих-кодів: EAN8 / EAN13 / UPCA / UPCE, код 39, interleaved 2/5 (код «2 з 5»), Datamatrix і код QR
Користувальницький інтерфейс                                                                                                                                      7-дюймовий широкоформатний сенсорний дисплей WYSIWYG: відображення в реальному часі залишкової можливості друку, вираженою в годинах і кількості повідомлень; вбудована система допомоги та оповіщення; спрощене управління і друк повідомлень; створення профілів користувачів, а також відстеження рівня споживання і працездатності принтера
Програмний інтерфейсEthernet; USB-порт; SD card; Швидке підключення та відключення додаткових аксесуарів (фотоелемент, тахометр, сигнальний пристрій).
Ємність чорнильної системиГерметичні картриджі по 0,8 л з запобіжною системою
Широкий асортимент чорнилаЧорний, білий, помаранчевий, синій, зелений, червоний і жовтий, а також універсальні сріблясті чорнила. Особливий склад і тестування чорнила гарантують бездоганний контраст і ідеальну адгезію на різних матеріалах, в тому числі на найскладніших (ПВХ, поліетилен, поліпропілен, матеріали з малим виділенням диму та без виділення галогенів т. ін.).
Температура робочого середовищавід 0º до 45ºC, в залежності від використовуваних чорнил.
Вологістьвід 10% до 90% без конденсації
Клас захистуIP56, технічне повітря не використовується
Електроживлення100-120 В або 200-240 В з автоматичним перемиканням; 50/60 Гц; потужність 60 Вт
Маса25 кг

Для друку використовуються високоякісні чорнила без кетонів і метилетилкетонів вони швидко сохнуть і не змащуються, стійкі до ультрафіолету, автомобільних рідин, води, вулканізації  т. ін. Доступні різні кольори: чорний, білий, помаранчевий, синій, зелений, червоний і жовтий. Навіть на темних поверхнях маркування буде читатися.

Гарантія якості друку завдяки системі Intelli'Jet Control. Шрифт підбирається автоматично в залежності від швидкості друку і відстані від голівки до поверхні, на яку наноситься відбиток.

Зразки маркування продукції

Схема співпраці з нами

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення через форму зворотного зв'язку

1
Підбір обладнання

Наші інженери підберуть обладнання спеціально для Вашої задачі

2
Укладання договору

Укладаємо договір постачання обладнання, виставляємо рахунок і чекаємо оплату

3
Встановлення обладнання

За запитом встановлюємо обладнання на Вашому підприємстві

4

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам
ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх