Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9450

Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9450 застосовується для маркування зі швидкістю до 6,6 м/с. на різних поверхнях, в тому числі найскладніших, це можливо завдяки великому вибору чорнила. Чорнила захищені від підробок і екоорієнтовані, з високим рівнем адгезії та контрастності, доступні в різних кольорах. Нова конструкція картриджа виключить його помилкове використання.

Керування витратними матеріалами – автоматичне, чисте і повністю безпечне. Відсутність ризику друку неправильними чорнилами або установки невідповідного картриджа.

від 2000 €

Розрахунок в гривнях за курсом НБУ

Для якої поверхні підійде обладнання?

  • Характеристики
  • Опис
Виробник Markem-Imaje
Користувальницькі характеристики
Швидкість друкудо 6,6 м/с
Висота знаківвід 1,2 до 11,2 мм
Кількість рядків друкудо 5 рядків
Широкий вибір символівЛатинські, арабські, кирилиця, грецькі, японські, іврит, корейські т.ін.
Обсяг пам'ятіДо 1000 повідомлень
Багатомовній інтерфейс (35 мов)                                                                                                                     Російська, арабська, португальська, болгарська, китайська (спрощена), китайська (традиційна), хорватська, чеська, датська, голландська, англійська, фарсі, фінська, французька, німецька, грецька, іврит, угорська, італійська, японська, норвезька т. ін.
Характеристики друкуГарантія якості друку завдяки системі Jet Speed Control; Автоматичний вибір шрифтів в залежності від швидкостей друку і відстані між друкувальною головкою і продуктом; Можливість друку одномірних та двовимірних штрих-кодів: EAN8 / EAN13 / UPCA / UPCE, код 39, interleaved 2/5 (код «2 з 5»), Datamatrix і код QR
Користувальницький інтерфейсКольоровий сенсорний екран (7 дюймів) WYSIWYG: відображення на екрані в реальному часі інформації про рівень чорнил; залишок годин роботи та кількість повідомлень; вбудована система допомоги й сигналів; спрощена редакція та управління повідомленнями; створення профілів користувачів; відстеження споживання і працездатності принтера
Програмний інтерфейсEthernet; USB-порт; SD card; Швидке підключення та відключення додаткових аксесуарів (фотоелемент, тахометр, сигнальний пристрій).
Ємність чорнильної системиГерметичні картриджі по 0,8 л з запобіжною системою
Широкий асортимент чорнилаУніверсальні чорнила, чорнила з високою контрастністю; чорнила на спиртовій основі; чорнила не містять кетона і метилетилкетону
Температура робочого середовищавід 0º до 40ºC, в залежності від використаних чорнил.
Вологістьвід 10% до 90% без конденсації
Клас захистуIP56, технічне повітря не використовується
Електроживлення100-120 В або 200-240 В з автоматичним перемиканням; 50/60 Гц; потужність 60 Вт
Маса25 кг

Відбитки наносяться одно струменевою друкувальною головкою яка може бути представлена ​​у двох варіантах:

- Друкувальна головка G (роздільна здатність 71 dpi)

- Друкувальна головка M (роздільна здатність 115 dpi)

Доступні чорнила різних кольорів, з високим рівнем адгезії та контрастності, вони екоорієнтовані, й захищені від підробок. Навіть після тривалої перерви в роботі принтер буде друкувати як раніше, автоматична система очищення забезпечує стабільність друку.

Функція Jet Speed ​​Control (регулювання чорнильного струменя) гарантує високу якість і стабільність відбитків. Система контролю витратних матеріалів дозволяє контролювати витрату і функціонування принтера. Доступна система контролю якості відбитка Mark & ​​read (опція) - відбиток автоматично перевіряється відеосистемою контролю, це дозволяє скоротити до мінімуму кількість бракованої продукції. Простий доступ до даних про останнє обслуговування і до виробничого журналу (коефіцієнт доступності, витрата розчинника, кількість виконаних маркувань) дозволяє оптимізувати роботу.

Принтер енергоефективний, простий в експлуатації й обслуговуванні. Контролер і корпус головки повністю виконані з нержавіючої сталі. Клас захисту від проникнення пилу / води: IP56, технічне повітря не використовується.

Для якої поверхні підійде обладнання?

Схема співпраці з нами

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення через форму зворотного зв'язку

1
Підбір обладнання

Наші інженери підберуть обладнання спеціально для Вашої задачі

2
Укладання договору

Укладаємо договір постачання обладнання, виставляємо рахунок і чекаємо оплату

3
Встановлення обладнання

За запитом встановлюємо обладнання на Вашому підприємстві

4

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам
ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх