Замовити фільтри Bofa в Україні

BOFA Internationa є світовим лідером у виробництві ефективних системи видалення диму і пилу з повітря. Дані системи очищення повітря застосовуються в різних галузях промисловості. Крім того, кожна модель може бути обладнана спеціальним фільтром, що враховує особливості конкретної операції. BOFA розробляє технології, які захищають здоров’я мільйонів працівників по всьому світу і підвищують продуктивність процесів підприємства.
Вам потрібна консультація по підбору фільтра або системи очищення повітря?
Заповніть форму і ми передзвонимо Вам

HEPA фільтри BOFA мають ефективність 99,997%, клас Н14.

Між складками HEPA-фільтра завжди розташовані дистанційні вставки. Ця конструкція не тільки гарантує рівномірну відстань між складками, а й зменшує ймовірність вібрації або схлопування повітряного потоку.

Асортимент фільтрів Bofa

Комбінований HEPA / GAS фільтр Bofa V200/250-CF
(Код: A1030099)
V200 / 250-PF Bofa,
Попередній фільтр
(A1030102)
AD Access Bofa,
Попередній фільтр
(A1030153)
AD Access Bofa, Комбинированный HEPA/GAS фильтр
(A1030154)

Устаткування і фільтри Bofa для очищення повітря при пайку, лазерного різання, маркування ...

Димоуловлювачі Bofa відносяться до систем очищення повітря. Устаткування для фільтрації повітря використовується на підприємствах з лазерними верстатами, лазерними маркираторами, лазерними граверами і ін. Димоуловлювач призначений для відведення та фільтрації повітря від диму. Дим виникає при пайці, лазерного різання, гравірування або маркування продукції.

Конструктивні особливості обладнання для фільтрації повітря передбачає використання на одне або кілька робочих місць одночасно.
Також у нас Ви зможете купити системи очищення повітря для салонів краси і фільтри до них.

ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх