Замовити фільтри Bofa в Україні

BOFA Internationa є світовим лідером у виробництві ефективних системи видалення диму і пилу з повітря. Дані системи очищення повітря застосовуються в різних галузях промисловості. Крім того, кожна модель може бути обладнана спеціальним фільтром, що враховує особливості конкретної операції. BOFA розробляє технології, які захищають здоров’я мільйонів працівників по всьому світу і підвищують продуктивність процесів підприємства.
Вам потрібна консультація по підбору фільтра або системи очищення повітря?
Заповніть форму і ми передзвонимо Вам

HEPA фільтри BOFA мають ефективність 99,997%, клас Н14.

Між складками HEPA-фільтра завжди розташовані дистанційні вставки. Ця конструкція не тільки гарантує рівномірну відстань між складками, а й зменшує ймовірність вібрації або сплескування повітряного потоку.

Асортимент фільтрів Bofa

Комбінований HEPA / GAS фільтр Bofa V200/250-CF
(Код: A1030099)
V200 / 250-PF Bofa,
Попередній фільтр
(A1030102)
AD Access Bofa,
Попередній фільтр
(A1030153)
AD Access Bofa, Комбинированный HEPA/GAS фильтр
(A1030154)

Устаткування і фільтри Bofa для очищення повітря при пайці, лазерному різанні, маркуванні ...

Димовловлювачі Bofa належать до систем очищення повітря. Устаткування для фільтрації повітря використовується на підприємствах з лазерними верстатами, лазерними маркувальниками, лазерними граверами та ін. Димовловлювач призначений для відведення та фільтрації повітря від диму. Дим виникає при пайці, лазерному різанні, гравіюванні або маркуванні продукції.

Конструктивні особливості обладнання для фільтрації повітря передбачають використання на одного або кількох робочих місць одночасно.
Також у нас Ви зможете купити системи очищення повітря для салонів краси та фільтри до них.

ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх