Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9029

Краплеструменевий принтер Markem-Imaje 9029 застосовується для маркування зі швидкістю до 4,4 м/с. на різних поверхнях, в тому числі найскладніших, це можливо завдяки великому вибору чорнил. Нова серія високо адгезивних чорнил (включаючи швидковисихні чорнила, що не містять МЕК, і термохромні чорнила, що змінюють колір при зміні температури), що дозволяють маркувати найскладніші поверхні.

від 2000 €

Розрахунок в гривнях за курсом НБУ

Для якої поверхні підійде обладнання?

  • Характеристики
  • Опис
Виробник  Markem-Imaje
Користувальницькі характеристики
Швидкість друкудо 4,4 м/с
Висота знаківвід 1,8 до 8,7 мм
Кількість рядків друкудо 4 строк
Широкий вибір символівЛатинські, арабські, кирилиця, грецькі, японські, іврит, корейські т.ін.
Обсяг пам'ятіДо 100 повідомлень
Багатомовний інтерфейс (31 мова)                                                                                    Російська, арабська, португальська, болгарська, китайська (спрощена), китайська (традиційна), хорватська, чеська, датська, голландська, англійська, фарсі, фінська, французька, німецька, грецька, іврит, угорська, італійська, японська, норвезька т. ін.
Характеристики друкуСтворення логотипів безпосередньо з дисплея; Регулювання швидкості струменя для якісного маркування; Автоматичний вибір шрифту в залежності від швидкості друку і відстані від голівки до робочої поверхні.
Користувальницький інтерфейсШирокоформатний дисплей WYSIWYG з синім підсвічуванням; Вбудована система допомоги в пошуку і діагностики.
Програмний інтерфейсRS232; Порт USB; Швидке підключення та відключення додаткових аксесуарів (фотоелемент, тахометр, сигнальний пристрій).
Ємність чорнильної системи2 герметичних картриджа по 0,8 л кожна.
Час роботи чорнильного модуля М6'до 8000 годин
Температура робочого середовищавід 0º до 40ºC, в залежності від використовуваних чорнил.
Вологістьвід 10% до 90% без конденсації
Клас захистуIP55
Електроживлення100-120 В або 200-240 В з автоматичним перемиканням; 50/60 Гц; потужність 34 Вт
Маса18,5 кг

Принтер друкує символи висотою від 1,8 до 8,7 мм, при цьому можливий друк різних символів (латинські, арабські, кирилиця, грецькі, японські, китайські, іврит, корейські т.ін.). Відбитки завдає одно струменева друкувальна головка (тип G), її роздільна здатність 71 dpi. Автоматично підбирається шрифт в залежності від умов в яких проводиться друк (швидкість друку і люз між упакованням і друкувальною головкою).

Два герметичних картриджа по 0,8 л кожен, інноваційна конструкція картриджа полегшує управління витратними матеріалами. Функція регулювання швидкості струменя Jet Speed ​​Control забезпечує стабільну якість друку, в будь-яких умовах.

Принтер Markem-Imaje 9029 легко встановлюється і при необхідності переміщається, швидко налаштовується і запускається. Ідеально підходить для сезонного використання, після тривалої зупинки швидко запускається за допомогою автоматичної системи очищення. До маркіратора можливо швидко під'єднати додаткові аксесуари (фотоелемент, тахометр, сигнальний пристрій).

Зразки маркування продукції

Схема співпраці з нами

Зв'яжіться з нами

Зателефонуйте нам або напишіть повідомлення через форму зворотного зв'язку

1
Підбір обладнання

Наші інженери підберуть обладнання спеціально для Вашої задачі

2
Укладання договору

Укладаємо договір постачання обладнання, виставляємо рахунок і чекаємо оплату

3
Встановлення обладнання

За запитом встановлюємо обладнання на Вашому підприємстві

4

У Вас залишилися питання?

Заповніть форму і ми передзвонимо Вам
ПП ВКФ “АЛЛЮР” пропонує Вам доступне і надійне обладнання від якісних світових брендів Markem-Image S.A.S, bv Korthofah і Bofa International Ltd.

Контакти

Вверх